przedszkolnA

Edyta
Girgiel

Cześć!

Miło Cię widzieć na mojej stronie.

Chciałabym przekonać Cię poprzez swoje zdjęcia, że fotografia przedszkolna może łączyć się z nowoczesnym spojrzeniem. Specjalizuję się w tworzeniu zdjęć przedszkolnych, które wyróżniają się prostą stylizacją i naturalnością, unikając przy tym kiczu i sztuczności.

Pragnę, by wszystkie portrety dziecięce były ponadczasowe, odzwierciedlając ich autentyczność i wewnętrzną radość.Lubię dzieci i bardzo lubię robić im zdjęcia.

Mam formalne wykształcenie fotograficzne (BA Fotografia Artystyczna i Multimedia i  MA Szutki Fotograficzne na Westminster University w Londynie), ale byłam też przez parę lat nauczycielem języka angielskiego z pełnym wykształceniem pedagogicznym.

Poprzez swoje doświadczenie nauczyłam się, jak uchwycić na zdjęciu charakter dziecka.  Każda sesja zdjęciowa jest dla mnie okazją do pokazania jego indywidualności i wyjątkowości, co pozwala mi stworzyć cenne wspomnienia i bardzo osobiste zdjęcia.

Dążę do tego, by moje zdjęcia były nie tylko pamiątką, ale także dziełem sztuki, które z dumą będzie można wyeksponować w domu, dlatego proponuję też indywidualnie zamawiane wydruki w ramach i albumy.

Bardzo chętnie wykonuję też prywatne sesje rodzinne i wyruszam z Wami w plener, lub fotografuję Waszą Rodzinę w jej naturalnym otoczeniu, w domu, czy w ogrodzie.  Zapraszam serdecznie do zapoznania się z moją ofertą i przekonania się,  jak piękna i naturalna może być fotografia przedszkolna.

Poznaj moją ofertę

Bardzo polecam Edytę. Piękne spojrzenie na wszystko i cudowna osobowość. Idealna do pracy z dziećmi!

Ewa

Profesjonalizm, cierpliwość i niesamowite oko do detalu – to tylko kilka słów, które przychodzą mi do głowy, kiedy myślę o pracy Edyty. Sesje pudełkowe dla mojego syna były pełne śmiechu i zabawy, a zdjęcia... po prostu zachwycające. To była najlepsza decyzja!

Robert

Zdjęcia z bale przedszkolnego mojej córki, wykonane przez Edytę, to najcenniejsza pamiątka, jaką mogliśmy sobie wymarzyć. Każde zdjęcie opowiada historię i przenosi nas z powrotem do tych wzruszających chwil. Niezmiernie dziękujemy za uwiecznienie tych momentów z taką pasją i perfekcją

Ewelina

Korzystaliśmy z usług Edyty przy okazji pasowania naszego syna na przedszkolaka. Nie tylko sesja przebiegła w świetnej atmosferze, ale również efekty pracy przerosły nasze oczekiwania. Zdjęcia są absolutnie piękne, pełne emocji i naturalności.

Kasia